Тернополян запрошують у суботу, 25 травня, на акцію з підтримки полонених Росією моряків. Просять без партійних прапорів

Тернополян запрошують у суботу, 25 травня, на акцію з підтримки полонених Росією моряків. Просять без партійних прапорів

Півроку тому російські військові біля берегів Криму захопили у полон 24 українських моряків. Тернопільські активісти 25 травня, 0 12-й годині на набережній ставу проведуть акцію, щоб нагадати українцям про військовополонених моряків, які й досі перебувають у російських СІЗО.

“Ми нічого не пробачили. Ми нікого не забули. Ми пам’ятаємо кожного українського полоненого. А їх — десятки. Ми виходимо на набережну тернопільського ставу, щоб нагадати тернополянам про наших полонених. Ми чекаємо на повернення наших людей”, – розповідає один із організаторів акції, активіст Іван Кізюк.

Організатори закликають тернополян приходити без партійної символіки, натомість взяти із собою державні прапори та прапори Військово-морських Сил України.

У рамках заходу активісти також робитимуть паперові кораблики, як нагадування про українських військовополонених, які перебувають у російських СІЗО.

Офіційна заява організаторів акції:

Триває військова агресія Росії проти України.

182 дні українські моряки перебувають у полоні держави-агресора – Росії.

Пам’ятаємо кожного українського полоненого! Докладаємо максимум зусиль для визволення моряків! Не пробачимо агресору жодного українського життя, яке стало запорукою збереження суверенітету та незалежності України.

Закликаємо міжнародну спільноту посилити санкції проти країни-терориста!

Вимагаємо притягнення до відповідальності Росії за порушення Женевської конвенції та норм міжнародного права!

Ми виходимо! Виходь і ти!

Співорганізатори акції: “Демократична Сокира”, “Українська Галицька Партія”, “Сила Людей”


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares