Тернополяни можуть скористатися «Доступними кредитами 5-7-9%»

Тернополяни можуть скористатися «Доступними кредитами 5-7-9%»

На Тернопільщині 26 лютого відбулася презентація державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Уже 2 підприємці краю встигли скористатися її можливостями, взявши кредит на 5 років під 7%. Про це розповів голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель.

«Для підприємців Тернопільщини ця державна програма кредитування стане суттєвою допомогою для створення власного бізнесу або розвитку уже існуючого. Також вона є хорошим стимулом для наших громадян, які знаходяться за кордоном, але хочуть повернутися додому, щоб розпочати свою власну справу», – зазначив Ігор Сопель.

Очільник області подякував підприємцям, які відкривають бізнес на Тернопільщині, створюють нові робочі місця, залучають інвестиції, збільшують обсяги власного виробництва та сплачують податки до місцевого бюджету.

За словами представника Фонду розвитку підприємництва Руслана Гашева, з державного бюджету виділено 2 млрд. грн., з яких 1,5 млрд. грн. спрямують на компенсацію відсоткової ставки, а 500 млн. грн. – на так звані часткові кредитні гарантії.

«Ми не ставимо перед собою ціль роздати якомога більше кредитів. За рахунок даної програми ми хочемо створити певну кількість офіційних робочих місць, оновити основні фонди підприємців. Саме модернізація основних фондів у подальшому впливатиме на зростання продуктивності праці. Приклади розвинених країн показують, що монетарні та фіскальні методи – вичерпні і згодом вони не дають потрібного результату. Результат розвитку економіки дає саме зростання продуктивності праці. Основна глобальна мета цієї програми, виходячи з модернізації обладнання та створення нових робочих місць, – трансформація національної економіки у сторону приватного, малого підприємництва», – наголосив Руслан Гашев.

Додамо, що державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України з метою підтримки інвестиційних проєктів мікро- та малих підприємств, що сприятиме створенню нових робочих місць, легалізації та розширенню діяльності малого бізнесу, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

Впровадження програми за дорученням Уряду України здійснює Фонд розвитку підприємництва через банки-партнери, які володіють технологіями та активно кредитують цільову групу програми – мікро- та малі підприємства.

Детальніше ознайомитися з умовами державної програми “Доступні кредити 5-7-9” можна за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares