Тернополянин Тарас Радь – срібний призер етапу Кубка світу з біатлону та лижних перегонів

У німецькому місті Фінстерау триває ІІІ-ій етап Кубку світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушеннями зору. Національна паралімпійська збірна України із зимових видів спорту продовжує свій успішний виступ на цих змаганнях. За три дні перегонів українські спортсмени уже завоювали 14 високих нагород, серед яких 3 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей! Одна зі срібних медалей – на рахунку тернополянина Тараса Радя, який посів друге місце у біатлоні спринт на дистанції 7,5 км з результатом 22:12.1 у класі LW 10-12 (сидячі) серед чоловіків. Це вже друга нагорода, яку наш земляк завоював на цих змаганнях: у перший день перегонів, виступаючи у спринтерській гонці, Тарас Радь із результатом 19:04,3 здобув «бронзу».

Тарас Радь – майстер спорту України міжнародного класу, студент факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, тренується під керівництвом заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, заслуженого тренера України Віктора Федорчака.

Попереду в українських спортсменів у Фінстерау ще старти з лижних перегонів, – повідомляє Тернопільський регіональний центр «Інваспорт».