Тернополянин Тарас Радь здобув ще одне «срібло» ІІІ етапу Кубка світу з біатлону та лижних перегонів

Паралімпійська збірна команда України із зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору продовжує збирати нагороди на третьому етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону, що проходить в німецькому Фінстерау. 6 лютого українська команда додала до своєї скарбнички ще три медалі. Зокрема, у лижних перегонах Людмила Ляшенко та Юлія Батенкова-Бауман посіли срібну та бронзову сходинки спринтерської гонки (клас стоячі) серед жінок. А ще одну срібну нагороду в лижних перегонах спринт у класі LW 10-12 (сидячі) серед чоловіків виборов тернополянин Тарас Радь.

Тарас – майстер спорту України міжнародного класу з лижних перегонів та біатлону, студент факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Тренери спортсмена – заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак та старші тренери збірної команди України Казаков В.М., Лукшин В.М.

Додамо, що загалом за чотири змагальні дні ІІІ етапу Кубку світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору українська збірна завоювала 17 високих нагород, серед яких 3 золоті, 7 срібних та 7 бронзових медалей! І серед них  – три медалі Тараса Радя: в перший день змагань, виступаючи у спринтерській гонці серед чоловіків у класі LW 10-12 (сидячі), наш земляк із результатом 19:04,3 завоював «бронзу», наступного дня він здобув срібну нагороду за друге місце у біатлоні спринт на дистанції 7,5 км з результатом 22:12.1, і третя медаль Тараса – «срібло» в лижних перегонах спринт.

За інформацією Тернопільського регіонального Центру “Інваспорт”.