Як вибрати комфортне ліжко для сну?

Напевно всім відомо, що запорукою комфортного та здорового сну є правильно облаштоване спальне місце. Основну роль у створенні комфортного місця для сну займає ліжко для сну. Саме тому вибір ліжка для сну є важливим моментом, до якого слід віднестися з великою відповідальністю.

Багато людей обирають ліжко для сну керуючись лише його зовнішнім виглядом. Дехто вважає що ліжко в першу чергу повинно бути красивим. Але ця думка помилкова. Яка користь може бути з красивого ліжка якщо воно жахливо незручне? Користі ніякої. Сон на такому ліжку не може бути корисним, навіть навпаки.

Де сьогодні можна придбати зручне ліжко високої якості?

Якщо ви шукаєте меблі, які будуть поєднувати в собі якості практичності, естетичності та привабливості – тоді вам варто відвідати сайт компанії Dommino. У розділі м’які меблі Dommino ви знайдете надзвичайно великий вибір ліжок для сну, які відповідають вимогам високої якості.

Усі моделі ліжок які представлені в магазині виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Вони є надзвичайно практичними та служитимуть вам протягом тривалого періоду. Компанія здійснює доставку по всій Україні. Ви маєте чудову нагоду замовити обране ліжко прямо до вашого дому. Якщо виникли додаткові питання з приводу замовлення, телефонуйте за номером вказаним на сайті. Кваліфіковані консультанти допоможуть у виборі та завжди будуть раді дати відповіді на додаткові питання.

Корисні поради у виборі ліжка для сну

За якими критеріями вибирати ліжко? Це питання сьогодні цікавить усіх хто турбується про якість свого сну.

Важливим критерієм вибору ліжка є каркас. Адже від цього елементу залежить надійність усієї конструкції. Тому не бійтеся перевірити каркас на міцність прямо в магазині. Краще віддавати перевагу каркасам з таких порід дерев як дуб, бук, ясень. Дуже важливо щоб розмір каркасу відповідав розміру матраца.

При виборі ліжка обов’язково врахуйте форму та розмір. Довжину ліжка потрібно обирати відповідно до зросту людей які будуть на ньому спати. До цієї цифри потрібно додати ще як мінімум 15 сантиметрів запасу. Найбільш зручною формою вважається класичний прямокутник.

Купуючи ліжко не забудьте про таку важливу деталь як матрац. Краще всього обирати середній за жорсткістю ортопедичний матрац. На такому матраці вам забезпечений повноцінний комфортний та здоровий сон.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares