Топ-5 причин постійно їсти помідори

Топ-5 причин постійно їсти помідори

Важко повірити, але помідори, які зараз використовуються в кухнях різних народів, раніше вважалися отруйними і їх вживання в багатьох європейських країнах було під забороною. Сьогодні ж більшість лікарів-дієтологів називає цей плід запорукою здоров’я. Так в чому ж їх користь? Крім великого вмісту вітамінів, помідори мають цілу низку “чарівних” властивостей, про які й піде мова.

Помідор є природним антибіотиком

Помідори містять кверцетин – речовину, що має спазмолітичну і протизапальну дію, застосовується для профілактики атеросклерозу, а також при лікуванні артритів, артрозів і бронхіальної астми.

Безвідходний овоч

Не тільки м’якоть помідора, але також його шкірка і насіння мають корисні властивості. Так, шкірка стимулює перистальтику кишечника, а насіння сприяє розрідженню крові, будучи тим самим чудовою профілактикою тромбозів. До речі, помідори – одні з небагатьох продуктів, які не втрачають своїх корисних властивостей після термічної обробки.

На сторожі краси і молодості

Велика кількість поживних речовин, що містяться в томатах, покращують колір обличчя, підвищують пружність і еластичність шкіри, зміцнюють і тонізують її. Залежно від індивідуальних потреб, помідори, що входять до складу кремів, лосьйонів і масок, можна використовувати для будь-якого типу шкіри.

Захист кісткової тканини

Відповідно до недавніх досліджень, лікопін, що входить до складу помідорів і дає їм насичений червоний колір, є не тільки антиоксидантом, але й захищає кісткову тканину від вікових змін, знижуючи ризик розвитку остеопорозу.

Користь для серця

Говорячи про профілактику і лікування серцево-судинних захворювань, дієтологи одноголосно рекомендують включати помідори в свій щоденний раціон. Вони сприяють зниженню рівня холестерину в крові та запобігають формуванню тромбів.


 

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares