У Бережанах відкрили оновлений навчально-консультаційний пункт з питань цивільного захисту

У Бережанах відкрили оновлений навчально-консультаційний пункт з питань цивільного захисту

13 травня в м. Бережани відбулося урочисте відкриття оновленого консультаційного пункту з питань цивільного захисту. На заході були присутні представники Головного управління ДСНС в області, управління з питань цивільного захисту ОДА, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в області,  представники місцевих громад та інші запрошені.

Його було створено ще в 1965 році, як курси цивільної оборони та оновлено вже в наш час, за ініціативи керівництва навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області, за сприяння пожежно-рятувальної служби й небайдужих голів місцевих громад, які добре усвідомлюють наскільки важливим є функціонування таких пунктів. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України в Тернопільській області.

Сучасний консультаційний пункт розташований у світлому просторому приміщенні, оснащений усім необхідним для того, щоб проводити як консультації, так і навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Є також інформаційно-довідкові матеріали щодо розташування медичних закладів з надання екстреної допомоги, пунктів збору населення для евакуації, об’єктів фонду захисних споруд тощо.

За задумом організаторів, він покликаний стати осередком здійснення методичного супроводу підприємств, установ та організацій Бережанщини, що проводять навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, а також інформаційно-просвітницької роботи та пропаганди знань серед населення з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares