У лікарнях Тернополя – 45 пацієнтів з COVID-19

У лікарнях Тернополя – 45 пацієнтів з COVID-19

Під час засідання оперативного штабу заступниця начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради Ольга Ярмоленко повідомила про ситуацію в медичних закладах та надала пропозиції і рекомендації щодо дотримання карантинних вимог.

Станом на 127-ий день карантину – Тернополі на COVID-19 хворіє 409 осіб.

Усього у місті зареєстровано 555 випадків захворювання.

В лікувальних закладах знаходяться 45 пацієнтів з коронавірусною інфекцією.

На амбулаторному лікуванні перебуває 364 людини.

З підозрою на COVID-19 – 51 особа.

На самоізоляції знаходиться 247 пацієнтів.

У Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої медичної допомоги з коронавірусною інфекцією знаходиться 36 осіб, 1 особа – з підозрою. На підтримці через маску знаходяться 3 хворих, на кисневому концентраторі – 4 особи. За останню добу госпіталізовано одного пацієнта. Всього проліковано 181 особу;

У Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні знаходяться на лікуванні 7 осіб з COVID-19. З підозрою на коронавірусну інфекцію – 6 осіб. Всього проліковано 55 пацієнтів.

Ті протиепідеміологічні заходи, які запроваджені під час карантину, мають позитивний результат та дають змогу контролювати епідситуацію на даному рівні.

Нагадаємо, сьогодні Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої медичної допомоги отримала відеобронхоскоп вартістю понад 2 млн грн, придбаного за кошти місцевого бюджету та благодійників.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares