У лісництвах спростили процедуру купівлі дров

У лісництвах спростили процедуру купівлі дров

В Україні зростає попит на дрова, які для деяких українців можуть стати порятунком у майбутньому складному опалювальному сезоні. За словами Сергія Власенка, заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, попит цього року на дрова зріс майже удвічі. 

За попередніми заявками населення та місцевої влади лісгоспи Державного агентства лісових ресурсів до опалювального сезону мають заготовити 7,5 млн. кубів дров. Найбільшим замовником дров зазвичай залишається населення. Крім того, найбільша кількість заявок на дрова надійшла з Донецької, Миколаївської та Одеської областей.

Також цьогоріч спростили процедуру купівлі дров. Щоб це зробити, необхідно звернутися до лісництва за місцем проживання. Замовити необхідний обсяг дров. Оплатити онлайн або через термінал у лісництві. Тепер не потрібно їхати у банк, щоб оплатит рахунок – можна це зробити на місці. Деякі лісгоспи мають можливість організувати доставку дров.

Ціни варіюються залежно від регіону – від 684 грн у Харківській області до 1205 грн за куб дров у Львівській області. На Тернопільщині середня вартість куба дров 1024 гривні.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *