У медиків швидкої Тернопільщини побільшало викликів до любителів оковитої

У медиків швидкої Тернопільщини побільшало викликів до любителів оковитої

25 лютого медики швидкої Тернопільської області обслужили 312 викликів до пацієнтів, здійснили 101 госпіталізацію; з них у Тернополі обслужено 147 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 44 пацієнти. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 27 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 21 ковідного пацієнта. З підозрою на ковід звернулося ще 20 пацієнтів, 9 госпіталізовано.

За 25 лютого, порівняно з попереднім днем, побільшало викликів до пацієнтів з ознаками ковіду. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на  різні нещасні випадки, вуличні й побутові травмування та до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації.

Так, бригада швидкої виїжджала у с. Ігровиця Тернопільського району, до 31-річного чоловіка. За словами пацієнта, він сам наніс собі ножові поранення. Із різаними ранами лівого передпліччя постраждалого, після оперативно наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

Швидка виїжджала на вул. Кривоноса в Тернополі, до 58-річної пацієнтки. За словами жінки, напередодні вона вживала алкоголь, а потім упала в туалеті. Із закритим уламковим переломом лівої стегнової кістки потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню.

Був виїзд на вул. Білогірську в обласному центрі до 26-річного чоловіка, якого покусав собака. Потерпілий скаржився на рану, що кривавила. Його вкусив приблудний собака біля будинку, коли він вигулював власного пса. З укушеною раною зовнішньої поверхні правої гомілки пацієнта, після наданої медичної допомоги, залишено на місці.

О 19.49 виїжджала швидка й на ДТП, що сталося на просп. Бандери в Тернополі. За словами 56-річного чоловіка, на пішохідному переході його збило авто «Хюндай». Із забійною раною лівого колінного суглоба, рваною раною лівої надбрівної дуги потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт.

25 лютого було багато викликів до пацієнтів у стані алкогольної інтоксикації. Так, бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського в обласному центрі, до 44-річного пацієнта. П’яний чоловік лежав біля сміттєвих баків. У стані гострої алкогольної інтоксикації чоловіка, після наданої медичної допомоги, доставлено у ТОМЦСНЗ.

Швидка виїжджала на вул. Карпенка в Тернополі, до 55-річного пацієнта. Зі слів дружини, чоловік зловживав алкоголем близько двох тижнів. Почав скандалити, ображати жінку, повикидав її речі на загальний коридор. Тоді  вона викликала поліцію, а поліцейські – швидку. У стані гострої алкогольної інтоксикації, підозрою на алкогольний делірій пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у наркодиспансер.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares