Обзор Apple iPhone 12 Pro Max

Восени 2020 року американська корпорація Apple представила розроблену новинку – iPhone 12 Pro Max. Представлена модель відрізняється від попередників не тільки розмірами екрану (6,7 дюйма) і ціною, але і вдосконаленою камерою:знімання високої якості у форматі RAW, велика матриця дозволяє отримувати кольорові зображення та відео в повній темряві.

На щорічній презентації iPhone 12 Pro Max було приділено достатньо багато часу. Розробники сконцентрували особливу увагу на особливості камери, підтримці мереж 5G і продуктивності. Ці пункти є головними в новому iPhone 12 Pro Max.

Дизайн і матеріали

iPhone 12 Pro Max – один з найбільших смартфонів американської компанії, він має прямокутні грані. Звуження рамки навколо екрану дозволило збільшити його діагональ.

Корпус цієї моделі виконаний з хірургічної нержавіючої сталі, а площина екрану з традиційного посиленого скла.

Фотографія і камера

Смартфон оснащений трьома камерами. Кожна з них має свої технічні параметри й особливості. Опція швидкої обробки знімків дозволяє створювати якісні фото і відео. Нова система камер забезпечує чудову якість зображень як в денний, так і нічний час. До переваг нових камер відносять:

  • вловлюють більше світла;
  • зображення залишається чітким, навіть якщо рука оператора здригнулася;
  • забезпечують насиченість передачі кольору і дрібних деталей в кадрі.

Покращена можливість відеознімання. Запис відео в HDR-форматі й обробка контенту під час знімання дозволяє отримати зображення стандарту Dolby Vision.

Процесор айфона

Нова модель має вбудований процесор А4 Bionic. Його особливості:

  • багатоядерний процесор складається з 12 млрд. транзисторів;
  • продуктивність п’ять трильйонів операцій в секунду;
  • економічність витрати батареї.

На відміну від попередників продуктивність айфону збільшена на 50 відсотків.

Передача даних

Розроблена версія може підтримувати потужний 5G-модем, це забезпечить максимальну швидкість передачі даних.

Корпорація Apple представила гідну новинку на міжнародному рівні. Прихильники будуть задоволені оновленим дизайном та інноваційними змінами. Купувати бренд рекомендується лише в перевірених магазинах, які надають сертифікат якості та ліцензію.

Інтернет – магазин «Техно їжак» пропонує широкий спектр послуг та товарів. На головній сторінці сайту за допомогою фільтрів можна обрати наступні параметри: оперативну пам’ять, діагональ екрану, колір, процесор та особливості. Обирайте моделі айфонів та радуйте близьких.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares