У міській дитячій лікарні Тернополя відремонтували інфекційне відділення (ФОТО)

У міській дитячій лікарні Тернополя відремонтували інфекційне відділення (ФОТО)

Оновлене інфекційне відділення відкрили у Тернопільській міській дитячій лікарні, яка розташована на вулиці Купчинського, 14.

Для інфекційного відділення також було придбано меблі (одягові шафи, тумбочки, столи обідні, крісла та інше), м’який інвентар (матраци, подушки, ковдри) за рахунок коштів, виділених з міського бюджету, у рамках програми «Здоров’я тернополян».

«Охорона здоров’я та надання якісних медичних послуг тернополянам є одними із пріоритетних напрямків роботи міської ради, – зазначає Сергій Надал. – Цього року  ще одним досягненням стало оновлене інфекційне відділення дитячої лікарні, в якому за кошти міського бюджету та за підтримки Державного фонду регіонального розвитку протягом 2017-2018 років здійснено реконструкцію приміщень другого поверху на суму понад 1,5 млн грн. Зокрема, були проведені роботи з капітального ремонту палат та коридорів, заміни вікон та дверей на енергозберігаючі та ремонту сходової клітки. Оновлення приміщень першого поверху було виконано у 2015 році за кошти міського бюджету».

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *