У селі Винятинці Заліщицького району на Тернопільщині почали мироточити три ікони (ФОТО)

Незвичайна подія трапилася у суботу. У храм 7 листопада привезли три ікони з Афону, які зберігаються в монастирі преподобного Амфілохія Почаївського в селі Мала Іловиця Шумського району. Це Тихвинська чудотворна ікона Божої Матері, ікона святого Михаїла Афонського та Ікона Спасителя Ісуса кровоточива.

– Я прийшов вранці у храм і відчув приємний запах мира, — розповідає отець Іван Бойко. — На поверхні ікон помітив крапельки мира. Я вперше побачив таке диво у нашій церкві і зателефонував до архиєрея нашого владики Павла та інших священників і розповів їм про цю подію. Вони підтвердили мої припущення, що ікони мироточать. Далі я почав читати акафісти і молитися, адже це дуже важлива подія для храму. Вже три дні поспіль вранці я бачу нові крапельки мира. Люди приходять, торкаються ікон, цілують і миро стирається. Але наступного дня з’являється знову.

Побачити незвичайне вище і помолитися у Винятинці приїздять десятки людей. Ікони перебуватимуть  храмі допоки на них з’являтиметься миро. А далі їх перевезуть у Теребовлю.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares