
Щороку 17 вересня теребовлянці збираються біля символічної «стіни смерті», що в Теребовлі по вул. В.Гжицького, аби вшанувати пам’ять патріотів, які загинули від рук НКВД в 40-х роках минулого століття.

Про це повідомили у Теребовлянській міській раді.
Духівники відслужили поминальний молебень за душі невинно закатованих земляків-націоналістів.
До спільної молитви долучилися Теребовлянський міський голова Олег Продан та його заступники – Ігор Смільський, Лілія Лотиш, Іван Яремко. Вони поклали квіти до меморіальної плити, що позначила місце розстрілу націоналістів, їх рідних, усіх, кого підозрювали в причетності до українського підпільного руху, в націоналістичних настроях за часів радянського тоталітарного режиму.
Небайдужі мешканці Теребовлі запалили лампадки, а хор Союзу українок виконав патріотичні пісні.
«Це щорічна поминальна акція. Вона означає, що люди пам’ятають. Пам’ятати – важливо. А ще важливо в такий день бути разом», – наголосив Олег Продан.