У Тернополі говоритимуть про відстоювання прав жінок у політиці та в процесі прийняття рішень

У Тернополі говоритимуть про відстоювання прав жінок у політиці та в процесі прийняття рішень

У Тернополі 26 лютого відбудеться Координаційна зустріч «Стан, проблеми та перспективи розвитку жіночого політичного лідерства в Україні на національному і місцевому рівнях».

На захід запрошені: депутатки / депутати місцевих рад усіх рівнів; представники органів місцевої виконавчої влади; представники політичних партій, громадських організацій; громадсько-політичні активістки / активісти, науковці, журналісти.

Мета заходу:

обговорення досягнень і проблем розвитку жіночого політичного лідерства в Україні та Тернопільській області;

виявлення проявів гендерного політичного булінгу як неправомірної технології, брудної форми впливу у сфері політичних комунікацій, політичної діяльності та політичної конкуренції під час виборів;

налагодження співпраці між органами державної влади, політичними партіями, громадськими організаціями, представниками освіти, науки та ЗМІ щодо реалізації рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері політико-управлінських рішень та політичної діяльності, протидії деструктивним формам політичних комунікацій;

визначення шляхів інтеграції політичних інститутів, громадянського суспільства, науковців та ЗМІ з метою підтримки жінок-політикинь на виборах до місцевих органів влади у 2020 р. та протидії проявам гендерного політичного булінгу.

Захід проводить Всеукраїнська громадська організація «Ліга жінок-виборців України 50/50» у рамках проекту «Відстоювання прав жінок у політиці та в процесі прийняття рішень» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Проект реалізовується в Тернопільській, Рівненській, Житомирській, Чернівецькій, Херсонській, Миколаївській областях та м. Києві впродовж 2020-2021 років.

Адреса проведення: м. Тернопіль, вул. Замкова, 14, конференц-зала ресторану «Тернопіль».

Початок заходу – 14.00, закінчення – 17.00.

Контактні особи:

Скакальська Ірина: м. Тернопіль,  тел. 097 665 46 23

Кириленко Олеся: м. Рівне, тел. 096 705 9649,  066 449 5285,  [email protected]

Дячук Ольга: тел. 067 131 7440;  [email protected]


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares