У Тернополі є 402 вільних робочих місця та вакансій   

У Тернополі є 402 вільних робочих місця та вакансій    

Станом на 1 жовтня цього року від 144 суб’єктів підприємницької діяльності, що працюють на території Тернопільської МТГ, наявна інформація про 402 вільних робочих місця та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 169 вакансій, на посади за робітничими професіями – 205, на посади, які не потребують кваліфікації – 28 вакансій. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявна 31 вакансія.

Всього за січень-вересень Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 1047 суб’єктів підприємницької діяльності інформацію про наявність 5845 вільних робочих місць та вакантних посад.

Відповідно до ст. 47-1 ЗУ «Про зайнятість населення», роботодавцям виплачується допомога з часткового безробіття на період карантину, встановленого Кабміном з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Станом на 1 жовтня 438 роботодавців Тернопільської МТГ і Тернопільського району подали заяви до центру зайнятості на компенсацію допомоги з часткового безробіття для 1799 найманих працівників. А також 3303 фізичних осіб – підприємців звернулись до центру зайнятості з поданням заяв для отримання допомоги з часткового безробіття. Виплачено у травні-вересні допомоги з часткового безробіття на суму 34128,6 тис. грн.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *