У Тернополі липова працівниця соцслужби провела «грошову реформу»: пенсіонерка позбулася 100 тисяч гривень і $1000

У Тернополі липова працівниця соцслужби провела «грошову реформу»: пенсіонерка позбулася 100 тисяч гривень і $1000

Впустила невідому до свого помешкання, а вона виявилася злодійкою: така прикра пригода трапилася з 82-річною тернополянкою. Жінці розповіли байку про грошову реформу, натомість викрали чималі заощадження.

Незнайомка постукала у двері пенсіонерки 27 липня, близько обіду. Представилася працівницею соціальної служби та розповіла старенькій, про грошову реформу. Запевнила, що старі купюри слід обміняти, бо вони невдовзі вийдуть з обігу. Господиня взялася шукати гроші. Витягла декілька купюр зі сховку в шафі, і принесла соцпрацівниці. Жінка попросила ще паспорт та пенсійне посвідчення. Допоки потерпіла шукала в іншій кімнаті документи, злодійка швидко метнулася до сховку та витягла усі гроші, ще й золоту каблучку прихопила.

Зловмисниця зуміла викрасти відкладених 100 тисяч гривень і 1000 американських доларів. А далі, записавши дані та, запевнивши стареньку, що невдовзі прийде  обміняти гроші, швидко втекла. Жінка лише через півгодини помітила пропажу. Кинулася до сусідки, а та подзвонила в поліцію.

Поліцейські вкотре застерігають краян не довіряти незнайомцям. Якщо до вас завітали підозрілі особи, котрі назвалась працівниками будь-якої державної чи комунальної установи, в першу чергу попросіть їх пред’явити посвідчення, також зателефонуйте на підприємство, аби з’ясувати усі законні обставини такого візиту.

Про чужинців, що завітали до вашого села чи містечка, та ходячи по домівках пропонують товар чи просять допомоги чи називають себе соціальними працівниками, варто негайно повідомити поліцейським, дільничному інспектору чи сільському голові. Працівники поліції ретельно перевірять дану інформацію, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *