У Тернополі найбільше правопорушень інспектори з паркування фіксують у центрі міста й біля ринків

У Тернополі найбільше правопорушень інспектори з паркування фіксують у центрі міста й біля ринків

Уже  півроку на вулицях міста виконують свою роботу інспектори з паркування, які штрафують водіїв, виносять постанови, розглядають справи щодо порушення Правил дорожнього руху України  в частині стоянки, зупинки, парковки транспортних засобів. За цей період інспекторами винесено 2645 постанов про адміністративні правопорушення, з яких близько 2000 постанов оплачено правопорушниками.

Найбільше правопорушень інспектори з паркування фіксують у центральній частині міста та на приринкових територіях, повідомляють у міськраді.

До слова, 27 вересня 2018 року набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів». На підставі норм цього закону, на базі управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради створено сектор контролю за паркуванням транспортних засобів.

Інспектори з паркування можуть оштрафувати за: порушення правил зупинки та стоянки автомобіля

порушення правил зупинки та стоянки автомобіля; зупинка ближче 30 метрів від посадкових майданчиків громадського транспорту або від дорожнього знаку такої зупинки з обох боків; зупинка на пішохідних переходах і ближче 10 метрів від них з обох боків; зупинка ближче 10 метрів від виїздів із прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду; зупинка на перехрестях та ближче 10 метрів від них з обох боків; стоянка у місцях, де створює перешкоду для руху пішоходів, – штраф у розмірі 510 грн.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares