У Тернополі, під час святкування дня народження, друзі застали на кухні мертвого 41-річного чоловіка

У Тернополі, під час святкування дня народження, друзі застали на кухні мертвого 41-річного чоловіка

20 липня бригади швидкої Тернопільської області обслужили 290 викликів до пацієнтів, здійснили 107 госпіталізацій; з них у Тернополі – 118  викликів, госпіталізовано 39 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 5 викликів до хворих з підозрою та підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 4 ковідних пацієнти.

Найбільше було виїздів до пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, судомними станами й алкогольною інтоксикацією. Також побільшало викликів на різні нещасні випадки.

Так, бригада швидкої виїжджала в с. Острівець на Теребовлянщину з приводу ДТП.  У мікроавтобусі Opel їхали батько з донькою. Через погодні умови водій не впорався з керуванням, з’їхав з дороги і допустив перекидання автомобіля. У батька виявлено забій грудної клітки, в дочки – гостра реакція на стрес. Потерпілих госпіталізовано в Тернопільську університетську лікарню.

Швидка виїжджала в м. Хоростків. 58-річний чоловік впав з драбини з висоти 2 метрів на власному подвір’ї. Він отримав перелом ребер та пневмоторакс. Після наданої допомоги потерпілий госпіталізований.

У Тернополі бригада швидкої виїжджала на Східний масив. Під час святкування дня народження друзі застали на кухні тіло 41-річного чоловіка без ознак життя. Констатовано біологічну смерть, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares