У Тернополі підприємець з Туреччини підпільно виготовляв одяг для оптової торгівлі в країнах Європи 

У Тернополі підприємець з Туреччини підпільно виготовляв одяг для оптової торгівлі в країнах Європи 

Майже півсотні неоформлених працівників виявили у приватного підприємця на Тернопільщині. Це вдалося встановити під час одного із контрольно-перевірочних заходів, які проводять фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області спільно з інспекторами управління Держпраці краю з метою виконання доручення прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо вжиття заходів щодо детінізації ринку праці. Проводяться заходи і серед суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері торгівлі товарами і послугами.

Нещодавно працівники податкової служби спільно з інспекторами Держпраці краю виявили та задокументували 47 неоформлених працівників. Вони перебували у швейному цеху, розташованому в одному зі спальних районів міста Тернополя. З’ясувалося, що здійснював діяльність із виробництва іншого верхнього одягу громадянин Туреччини. Попри те, що сам він зареєстрований приватним підприємцем, працівники не були належно оформлені. Серед них: перекладач, швачки, різноробочі. Усі вони – жителі Тернопільщини, виготовляли одяг для оптової торгівлі до країн Європи.

Підприємець під час проведення заходу державного контролю оформив трудові відносини з 22 особами та подав повідомлення про це до податкового відомства.

Крім цього, у лютому податківці виявили чотирьох жителів Тернопільщини, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації. Порушники надавали послуги населенню, займались виробництвом та торгівлею. На них складено протоколи про притягнення до відповідальності.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *