У Тернополі поліцейські навчали школярів надавати першу медичну допомогу (ФОТО)

У Тернополі поліцейські навчали школярів надавати першу медичну допомогу (ФОТО)

Як реанімувати і запустити серце, зупинити кровотечу,  правильно накласти пов’язку  – цьому та багато іншому навчалися тернопільські школярі  на курсах з домедичної допомоги. Навчання для учнів організували працівники тернопільської поліції та представники Міжнародного благодійного фонду «Допоможи постраждалим внаслідок ДТП» у рамках проекту I can HELP you.

15 підлітків з різних навчальних закладів Тернополя спробували себе в ролі лікарів швидкої медичної допомоги, а навчальний курс для них провела представник благодійного фонду Інна Шулагей. Вона розповіла як діяти при виникненні надзвичайної ситуації, показала як правильно та швидко надати допомогу постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах, підготувати їх до транспортування.

Як зазначили організатори проекту, отримання базових знань про надання першої допомоги є справою актуальною і дуже важливою, адже  критичні ситуації де потрібні медичні навики, можуть трапитися будь-де і не тільки на дорозі.

– Впевнений, дані знання та навички можуть допомогти не тільки на уроках, але й загалом у житті. Нині такий час, що надавати першу медичну допомогу повинен вміти кожен, – підсумував захід начальник ювенальної превенції ГУНП в Тернопільській області Петро Тихович.

Усі учні отримали сертифікати про оволодіння навичками домедичної допомоги.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares