У Тернополі вшанували жертв політичних репресій

У Тернополі вшанували жертв політичних репресій

Щороку у третю неділю травня в Україні вшановують День пам’яті жертв політичних репресій. Відтак, 16 травня біля Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів вшанували жертв масових політичних репресій. Раніше у цьому приміщені було КДБ.

Зі слів начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Кульчицького, справжні Герої пройшли крізь каральну радянську систему. Багато з них втратили здоров’я, родину, багатьом довелося жити під постійним осудом, проте вони вистояли.

«З тих часів уже виросло не одне покоління краян, але не згасне наш біль і пам’ять, не зітреться ніколи по безневинно загиблих земляках. Найкращим пам’ятником всім жертвам політичних репресій буде мир на українській землі після перемоги над ворогом, розбудова і створення єдиної, сильної, могутньої української держави. Бажаю всім борцям за незалежність України міцного здоров’я, родинної злагоди та заслуженої поваги від держави», – зазначив Ігор Кульчицький.

Традиційно, у День пам’яті жертв політичних репресій проводиться покладання квітів до пам’ятних знаків по всій країні, відбуваються жалобні віче і церемонії.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares