У Тернополі з допомогою масажу можна втратити небажані кілограми уже від першого сеансу

Замість пігулок, кави і фітнесу – лімфодренажний масаж

Якщо вам за короткий проміжок часу потрібно вміститися в улюблену сукню, то лімфодренаж – це саме те, що допоможе швидко і, головне, із користю для здоров’я зменшити свій об’єм.
Вже після першого сеансу масажу можна відчути, що штани “сидять” вільніше. А все через те, що з жирових клітин виведена зайва рідина. За курс лімфодренажного масажу цілком реально втратити від 5 см в об’ємі.

Секрет – у виведенні зайвої рідини й токсинів

– Лімфодренаж – це процедури, які активізують і стабілізують роботу лімфатичної системи людини. Ця техніка впливає на м’які тканини тіла. При цьому з клітин і міжклітинного простору по лімфі з організму виводиться зайва рідина. Завдяки активному впливу на лімфовідтік клітини легко звільняються і від продуктів розпаду й токсинів, що приводить до гальмування будь-яких запальних процесів у шкірних тканинах. Результат – лінії тіла стають більш чіткими, а вага знижується, – розповідає спеціаліст з лімфодренажного масажу Мар’яна Мусій.

Крім естетичної функції, лімфодренажний масаж оздоровлює весь організм. Адже від стану лімфатичної системи безпосередньо залежить наше самопочуття.

З віком і через малоактивний спосіб життя, шкідливу їжу рух лімфотоку в організмі знижується. Якщо лімфа застоюється, у людини погіршується самопочуття й відбувається інтоксикація організму.

На перших етапах  це може призвести до розвитку набряків, утворення мішків під очима, зайвої ваги, целюліту, варикозної хвороби ніг. Зростає артеріальний тиск, виникають запальні процеси та алергії, а з часом – різні гормональні порушення, які можуть слугувати поштовхом до розвитку цілого ряду хвороб.

До клітин надходить більше кисню, а шкіра – сяє

– Масаж здійснюють  SPM-апаратом «Weyergans», за системою пумпового масажу, з безпосереднім впливом на «проблемні» зони: ноги – литки і стегна, сідниці, живіт, руки, а також обличчя, – додає Мар’яна Мусій. – Методика лімфодренажного масажу компанії «Weyergans»  розроблена німецькими лікарями-лімфологами. При цьому процедури з повільних, плавних переходять до більш активних.

Під час курсу до клітин краще надходить кисень. Масаж, окрім схуднення і оздоровлення, має регенеруючий вплив на зони тіла та обличчя – шкіра стає красивою та сяючою.

Лімфодренажний масаж рекомендований людям, які хворіють ожирінням і хочуть позбутися целюліту, а також після травм, що супроводжуються набряком тканин. Загалом курс процедур буде корисний усім, хто бажає підтянути, розгладити, зміцнити шкіру – й оздоровитися.

Однак, є і протипоказання. Це – гострі періоди інфекційних недуг,  шкірні захворювання, перший час після операції, патологія нирок і вагітність.

До й після масажу не можна їсти

Кількість сеансів під час корекції фігури та  антицелюлітної терапії залежить від ступеня уражень , а також від індивідуальних особливостей організму (наскільки охоче організм віддає воду). Рекомендований курс – від 10 сеансів по 60 хвилин, робити їх краще через день.

Важливо дотримуватися певного режиму харчування. Наприкад, для збереження ефекту вкрай небажано 2 години  до й після процедури  їсти.

– За лімфодренажного масажу з організму видаляється зайва рідина та продукти розпаду, і жирові клітини при цьому переживають стрес. Якщо одразу поїсти, жирові клітини наберуть  непотрібні для здорового функціонування елементи. Тому за  2 години організм встигне адаптуватися, і клітини вже не будуть затримувати  та наповнюватися зайвими речовинами, – пояснює Мар’яна Мусій.

Наступного дня після сеансу лімфодренажного масажу необхідно дотримуватися питного режиму: випивати не менше 30-40 мл  чистої води на 1 кг ваги, основну частину бажано до 14-16 години.

Доступно і в Тернополі

У Тернополі сеанс лімфодренажного масажу можна пройти у  студії краси «bsb_studio_sophia_balko» на вул. князя Острозького, 26. Детальніше – за телефоном 0677194399, а також в інтернеті у соцмережі «Інстаграм» за адресою https://www.instagram.com/weyergans_ternopil

Ірина МАХТУРА.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares