У Тернополі зупиняти громадський транспорт і закривати ресторани не будуть, – рішення міської ради

У Тернополі зупиняти громадський транспорт і закривати ресторани не будуть, – рішення міської ради

3 серпня відбулася позачергова 53 сесія Тернопільської міської ради, під час якої депутати розглядали питання віднесення Тернополя до «червоної» зони.

За результатами обговорення депутати прийняли рішення зобов’язати виконавчі органи міської ради, підприємства, установи та організації забезпечити  належне функціонування закладів   дошкільної освіти, громадського транспорту та життєдіяльність  Тернопільської міської  територіальної громади, відповідно до рішень місцевої комісії ТЕБ та НС.

Також рекомендовано суб’єктам господарської діяльності здійснювати свою діяльність відповідно до рішень вищезгаданої місцевої комісії, а органам Національної поліції – не вчиняти дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які діятимуть відповідно до рішень місцевої комісії.

«Тернополяни просять забезпечити їх конституційні права, зокрема і право на працю, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Адже віднесення Тернополя до «червоної» зони не відповідає жодним показникам. Зупинити роботу міста ми не можемо. Місто і так від початку епідемії втратило понад 100 млн грн., натомість не отримали допомоги від держави. Придбання медикаментів, медичного обладнання, засобів індивідуального захисту і навіть зарплати лікарям фінансується за рахунок міського бюджету»

З повним текстом рішення можна ознайомитися у розділі Рішення сесії

Сесія Тернопільська міська рада 3 серпня червона зона

Сесія Тернопільська міська рада 3 серпня червона зона

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares