У ТНЕУ – англомовний табір MASCOT (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У серпні в Тернопільському національному економічному університеті спекотно, весело і гамірно. Тут уперше організували англомовний табір MASCOT.

Понад 60 активних молодих людей з різних областей України приїхали вдосконалювати навички спілкування англійською мовою.

Координатором від ТНЕУ роботи табору став Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій.

В англомовному таборі MASCOT активна молодь розкриває свої таланти, розвиває навички роботи в команді шляхом участі у факультативних заняттях з музики, екології, здорового способу життя, ораторського мистецтва, проектного менеджменту, управління конфліктами та ін.

Фінальним акордом навчання в таборі є презентація кожною групою свого проекту, який покликаний вирішити актуальні соціальні питання, формування толерантності у суспільстві. У парку ім. Т. Шевченка учасники табору організували збір коштів для закупівлі електронної плити і душової кабіни в гематологічне відділення Тернопільської клінічної лікарні. Для цього відвідувачам парку пропонували в інтерактивній формі розкрити свої таланти і, при бажанні, зробити свій фінансовий внесок у реалізацію проекту.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares