У ТНЕУ підтримують студентів-іноземців під час карантину (ФОТО)

У ТНЕУ підтримують студентів-іноземців під час карантину (ФОТО)

Події останнього місяця перевернули наше життя. Усіх без виключення, не розмежовуючи за статусом, мовою спілкування тощо. Іноземні студенти ТНЕУ залишилися в Україні, в Тернополі. Їх тут більше 200. Також і українські студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ зараз далеко від дому – в Нідерландах, Польщі, Німеччині по програмах обміну. Мабуть, зараз їм також непросто і вони чекають підтримки

Більше 120 іноземних студентів залишилися проживати в гуртожитку ТНЕУ. Дружній колектив ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина у цей час докладає максимум зусиль, аби підтримати молодь.

Директор ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина Ірина Іващук від імені спільноти міжнародного інституту також висловлює щирі слова вдячності заступнику міського голови Леоніду Бицюрі, Почесному консулу Угорщини Тетяні Чубак, Почесному консулу Литви Ярославу Візняку, керівнику фонду «Єднання поколінь» Ользі Гордієнко, благодійному фонду «Карітас» у Тернополі, Цвітані Гевко та усім тим, хто долучився до допомоги студентам-іноземцям Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ТНЕУ.

Завдяки такій підтримці молодь розуміє, що не залишилася на одинці у чужій країні і має на кого покластися.

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares