У ТНЕУ – семінар для 25 представників обласних центрів України та столиці (ФОТО)

У ТНЕУ – семінар для 25 представників обласних центрів України та столиці (ФОТО)

Із 25 червня триває тематичний короткостроковий семінар для начальників відділів/завідувачів секторів внутрішнього аудиту головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві, який в черговий раз відбувається на базі Тернопільського національного економічного університету.

ТНЕУ гостинно прийняв у своїх стінах 25 представників обласних центрів України та зі столиці.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ Брич Василь Ярославович, який, зокрема, передав слухачам теплі слова вітання від ректора ТНЕУ, проф. Крисоватого А. І.

Щодо питань організації тематичного короткострокового семінару слухачів проінформував заступник директора ННІІОТ, начальник відділу післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Квасовський Олександр Романович.

Із 25 по 27 червня учасники курсів матимуть змогу прослухати цікаві та змістовні лекції висококваліфікованих науково-педагогічних працівників ТНЕУ та фахівців-професіоналів Центрального апарату ДКСУ, обмінятися значним накопиченим професійним досвідом під час неформального спілкування, а у вільний від навчання час – ознайомитися із визначними місцями Тернополя.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares