У ЗУНУ до Дня захисників і захисниць України організували благодійну акцію зі збору коштів на ЗСУ

У ЗУНУ до Дня захисників і захисниць України організували благодійну акцію зі збору коштів на ЗСУ

Напередодні величного свята Покрови Пресвятої Богородиці колектив Західноукраїнського національного університету підносить особливо щемні молитви до Божої Матері, адже вірить, що вона покриє своїм чесним омофором воїнів, які боронять нашу землю від російського агресора.

Університетська родина класичного університету Тернополя до Дня захисників і захисниць України організувала благодійну акцію зі збору коштів на ЗСУ. Упродовж тижня викладачі, працівники, студенти донатили для того, аби закупити необхідні речі для наших незламних воїнів, серед яких є студенти, працівники, викладачі та члени родин Західноукраїнського національного університету. Вони тримають над нами небо, захищають наше життя, наш дім, дають можливість зустрічати новий день.

«Ми дякуємо їм та хочемо теж зробити їх міцнішими,  вберегти від лиха, подарувати свою підтримку та опіку.

Західноукраїнський національний університет завжди був єдиний у прагненні жити у вільній та незалежній країні.

Спільними зусиллями ми зібрали 665 тисяч 460 гривень. На них було придбано легковий автомобіль Volkswagen Touareg, три безпілотних літальних апарати, наземну станцію контролю, зарядну станцію ALLPOWERS S1500, БпАК WIV 7 LRFPY, два виносних антени на штативі WIY, фільтр салону, домкрат, вогнегасник, буксир, трос, сухий душ 300 штук, аптечки автомобільні, медикаменти та маскувальні сітки, ноші, кікімори, окопні свічки, які виготовили працівники бібліотеки імені Л. Каніщенка ЗУНУ та волонтери.

Дякуємо усім, хто наближає Україну до перемоги. Боремося у тилу та молимося за наших бійців», – зазначили у класичному університеті Тернополя.

Нехай Богородиця оберігає український дім, дарує захисникам сили, державі – незалежність! Тримаймо оборону кожен на своєму фронті!

Слава Україні!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *