У ЗУНУ провели творчий кластер сучасної патріотичної пісні та поезії «Все буде Україна!»

У ЗУНУ провели творчий кластер сучасної патріотичної пісні та поезії «Все буде Україна!»

До Дня Гідності та Свободи відділ творчої самореалізації та виховання Західноукраїнський національний університет організував та провів студентський творчий кластер сучасної патріотичної пісні і поезії “Все буде Україна!”, який об’єднав молодь і викладачів, наповнив усіх присутніх почуттям гордості та єдності, сповнив серця патріотизмом та любов’ю до України.

Упродовж творчої зустрічі звучала поезія сучасних поетів та сучасна патріотична пісня, а ще молитва до Всевишнього, який є найсильнішим оберегом для наших захисників.

Ведучі дійства Ілона Дядьо та Дмитро Худик подякували нашим мужнім захисникам за можливість жити в Україні, здобувати українську освіту, мати власний дім та будувати свої плани на майбутнє.

Сучасну поезію читали: Ірина Кружілка, Анастасія Мілян, Вікторія Барвінська, Юлія Яциків, Вікторія Баран, Василина Ватащак, Ірина Скрибка, Андрій Будьонков, Павло Малінович, Віктор Іванюк, Ольга Шмігель, Христина Машталір, Лілія Сорока, Діана Марко.

Мистецтво сучасної патріотичної пісні усім присутнім подарували: Ірина Гонташ, Дмитро Слотюк, Ірина Кружілка, Ірина Шегеда, гурт “Галичанка”, Анастасія Галещук, Любов Бардокіна, Соломія Стельмах, Ілона Дядьо.

Виставку патріотичної поезії сучасних авторів презентував колектив бібліотеки ім. Леоніда Каніщенка ЗУНУ.

Також відбулась церемонія нагородження номінантів та переможців відеоконкурсу презентацій студентських академічних груп першого року навчання “NEW GENERATION 2023”. Усі учасники отримали дипломи, а переможці конкурсу – група ПСт-11 (ВСП “ФКЕПІТ”) – подарунки від профспілкової організації студентів ЗУНУ. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *