Учасники АТО/ООС вивчають у ТНЕУ англійську мову та комп’ютерні інформаційні технології (ФОТО)

На виконання соціальних програм підтримки учасників Антитерористичної операції на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов (директор – Лужецька О. Б.) Тернопільського національного економічного університету з 19 червня 2019 року розпочато навчальний проект «Інтенсивні курси з вивчення англійської мови та комп’ютерних інформаційних технологій» (англійською мовою) для 56 бійців АТО/ООС, мешканців м. Тернополя, м. Збаража, Тернопільського та Збаразького районів.

Організація навчання слухачів відбувається за попереднім їх тестуванням та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи. Заняття проводяться двічі на тиждень за комунікативною програмою поглибленого вивчення англійської мови із застосуванням сучасних мультимедійних засобів. Для цього пропонуються репродуктивно-творчі завдання, які відтворюють більшою мірою реальні життєві ситуації, з урахуванням індивідуальних особливостей кожного слухача. Ефективними методами навчання є також використання рольових ігор та розв’язання проблемних ситуацій на заняттях.

Під час курсу «Комп’ютерні інформаційні технології (англійською мовою)»  основна увага приділяється  роботі з операційною системою сімейства Windows, відновленню інформації, електронному цифровому підпису та захисту інформації,  формуванню презентації з допомогою MS PowerPoint тощо. Крім цього, для одного слухача було проведено експрес-курс з програмування для мобільних пристроїв на базі операційної системи Android.

Для учасників Проекту викладають досвідчені фахівці університету (Авраменко Н. В., Адамів О. П., Білогорка Л. В., Бучинська Т. В., Вергун Л. І., Кричківська О. В., Морозовська Л. Ф.).

Варто відзначити, що усі військовослужбовці наполегливі та мотивовані, що є необхідною запорукою для подальшого удосконалення їх знань, умінь та навичок.

Після завершення навчання учасники АТО/ООС отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка, а також двомовний сертифікат про рівень володіння англійською мовою згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *