Україна обіграла Туреччину і вийшла в лідери групи

Збірна України зіграла в Харкові матч кваліфікації КС-2018 проти Туреччини Мірчі Луческу. Гра завершился перемогою команди Андрія Шевченка, 2:0.

Україна почала матч із безперервних атак. На 3 хвилині небезпечно бив головою Віктор коваленко – повз ворота. за дві хвилини реальну гольову нагоду змарнував Тарас Степаненко. Після розіграшу кутового він бив головою впритул, але м’яч просвистів над поперечиною. на 15 хвилині пробував пробити свій “фірмовий” удар з флангу Коноплянка – повз ворота.

А вже в наступній атаці Україна відкрила рахунок. Коноплянка пройшов флангом, віддав на Кравця, той – на Степаненка, а Тарас – на Ярмоленка. Андрію залишалося “розстріляти” воротаря 1:0. Справедливості заради варто відмітити, що арбітри не вгледіли офсайд в Ярмоленка.

З 20 по 25 хвилину Україна провела ряд гострих атак, але жодна подача з флангу не завершилася ударом у площину воріт.

Десь із 30 хвилини турки спробували перехопити ініціативу, але ненадовго. На 34 хвилині Кравець відібрав м’яч на правому фланзі й миттєво пробив. Бабаджан парирував, а Коваленко не зумів обробити м’яч і пробити в порожні ворота.

Ще за 6 хвилин Ротань перехопив м’яч у центрі, вийшов сам на сам із голкіпером, але не зумів віддати точний пас на Кравця, що біг паралельним курсом.

У наступній атаці Україна подвоїла рахунок. Коноплянка на швидкості обійшов на фланзі захисника і відпасував на Ярмоленка. Той витримав паузу, вклав на газон воротаря і захисників і пробив у порожні ворота 2:0. Перед цим суддя не помітив, що Коноплянка випустив м’яч за лицьову лінію.

Другий тайм розпочався із атак турецької збірної.

Україна огризалася контратаками. Матвієнко в одній із них на 55 хвилині пробив повз ворота. На 70 хвилині Арда Туран розрізав одним пасом усю оборону українців, але Ундер не зміг пробити через себе.

На 77 хвилині турки вимагали пенальті, коли Кривцов затримав руками нападника гостей. А ще за хвилину Україна могла довести справу до розгрому. Бесєдін бив головою з трьох метрів, але не влучив . На 83 хвилині небезпечно бив Коноплянка, але Бабаджан парирував удар. Згодом він же парирував удар Ярмоленка.

У інших матчах нашої групи Фінляндія вдома перемогла Ісландію 1:0, а матч Хорватія – Косово перенесли на 3 вересня через сильний дощ. Команди зіграли 27 хвилин, поточний рахунок – 0:0.

Україна здобула 14 очок і очолила групу. Хорватія й Ісландія мають по 13. В наступному турі 5 вересня Ісландія прийматиме Україну, Туреччина – Хорватію, а Косово – Фінляндію

Україна: П’ятов – Бутко, Хачеріді, Кривцов, Матвієнко – Степаненко, Ротань (Малиновський, 80) – Ярмоленко, Коваленко, Коноплянка (Зінченко, 90) – Кравець (Бесєдін, 72).

Туреччина: Бабаджан – Озбайраклі, Кейбаші, Азіз (Сеюнджю, 75), Белозоглу, Туфан (Якуб, 61), Джигерджи, Тосун, Чалханоглу (Арда Туран, 69), Топал, Ундер

Голи: Ярмоленко, 18, 41.

Попередження Бесєдін

Матч кваліфікації КС-2018 між збірними України та Туреччини, який відбувся,2 вересня в Харкові, завершився перемогою команди України. Синьо-жовті 5 вересня зіграють на виїзді проти збірної Ісландії, яка в гостях мінімально програла свою гру Фінляндії, 0:1. Наша команда зараз очолює групу через те, що матч Хорватія – Косово перервали внаслідок незадовільних погодніх умов. Він буде дограватися 3 вересня.