Україні – ленд-ліз, путіну – ляпас, росії – парад ганьби

Україні – ленд-ліз, путіну – ляпас, росії – парад ганьби

«Побєди» для ерефії нема і не буде – буде Перемога. Перемога України над біснуватим путіним, його жалюгідним оточенням та маргінальною рашистською (недо)країною. Світ підтримує сильних. Сильною є українська нація, армія. А до московитів, які применшують роль України у Другій світовій, можливо, дійде, що означає воювати без українців та проти українців. І в тій, минулій війні, загинуло від 8 до 10 мільйонів наших співвітчизників.     

9 травня у москві відбувся так званий «парад перемоги», насправді ж – парад ганьби. Бо через 77 років фашизм повернувся – прийшов з оркостану. А, по-друге, московити не мали чим хвалитися. Під час «победобєсія» путін виглядав переляканим та пригніченим. День війни святкував на самоті зі своїми кривавими спільниками. З кислими мінами на мордах. Іноземних лідерів не було. Навіть «бульбофюрера» Лукашенка. Техніки немає, літаків також….

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що дії російської влади подібні до поведінки нацистського режиму у роки Другої світової. Тому путіна та командування ерефії чекає така ж доля, що й нацистів – Нюрнберзький трибунал. «Здійснивши вторгнення в Україну, путін, його оточення та генерали копіюють фашизм, тиранію… повторюючи помилки тоталітарних режимів минулого століття. Їхня доля зрештою виявиться такою ж», – сказав Воллес під час виступу у Національному музеї армії в Лондоні. Подібної думки дотримується весь цивілізований світ.

На параді ганьби бункерний дід доводив, що «воєниє сражаюца за нашу (росії – авт.) бєзопасность на Донбасє». І що московія бореться «на своїй землі». Це ж відколи Україна стала «землею раші»?

Рашисти копіюють дії німецьких фашистів. Таку схожість костантують історики та військові експерти. Для прикладу – Чернігів. Така ж логіка війни. Зруйнували ті ж будівлі, що нацисти в часи Другої світової. Наче списали з гітлерівської методички…   

У день «побєдобєсія» кремлівський карлик отримав «подарунок», чи, радше, ляпас. Президент США Джозеф Байден підписав закон про ленд-ліз для України. Фактично, потролив путіна. Документ має назву: «Акт про ленд-ліз на захист демократії в Україні від 2022 року».

«Це законопроєкт, який надає важливу допомогу Україні, українському народу в їхній боротьбі за демократію, проти цієї брутальної війни. Це надзвичайно важлива допомога Україні. Кожного дня Україна сплачує своїми життями за те, що відбувається. Неможливо повірити у ці звірства, які відбуваються з російського боку», – сказав американський президент.

Такий крок Штатів змінить хід війни та допоможе здолати ідейних спадкоємців нацистів. Пам’ятаємо, чим закінчився минулий ленд-ліз від США під час Другої світової. До речі, срср отримав від Америки за ленд-лізом із 1941 до 1945 року багато всього: 409 тисяч вантажівок, 13,3 тисячі тягачів та тракторів, 18,7 тисяч літаків, 12,5 тисяч танків та САУ, 90 вантажних суден, 105 протичовнових кораблів, 1 900 паровозів та 11 тисяч вагонів, 4,5 мільйона тонн продовольства, амуніцію. Про це московія мовчить. Як і про те, що нацисти під час війни захопили тільки три (!) відсотки території російської федерації. Україна ж була захоплена повністю.

Для України програма ленд-лізу передбачає спрощені процедури кредитування, постачання зброї, транспорту та продовольства. Тож наші захисники знищуватимуть орків потужною сучасною зброєю. Адже тепер, крім оборонної, нам надаватимуть тяжку наступальну зброю. І її буде стільки, скільки потрібно.

Україну, що дуже важливо, підтримує спікер Палати Представників США Ненсі Полосі. Нещодавно вона із групою конгресменів відвідала Київ, не скасувавши своєї поїздки навіть на тлі обстрілу української столиці в день візиту Генсека ООН. Так ось, символічно, що батько Ненсі Пелосі Томас Д’Алесандро був членом Конгресу і голосував за ленд-ліз у 1941 році. Тепер за ленд-ліз голосувала його донька.   

До слова, 85 відсотків американців вважають путіна військовим злочинцем.

Тим часом війна змінила свідомість багатьох українців. Хто би ще зовсім недавно міг подумати, що чимало українців підтримуватимуть ОУН-УПА. За даними опитування соціологічної групи «Рейтинг», 81 відсоток українців підтримує визнання ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України.

Також повністю змінилося ставлення до Степана Бандери. Якщо у 2012 році про позитивне ставлення заявляли тільки 22 відсотки українців, то зараз – 74! Позитивне ставлення до ідеолога українського націоналізму переважає сьогодні і в південно-східних регіонах, та серед тих, хто в побуті спілкується виключно російською мовою. Тепер, як у відомій пісні: «Батько наш – Бандера, Україна – мати…».

І ще про те, як рашисти наслідують фашистів. Нацисти примусово вивозили українців працювати на рейх. Схоже діють і росіяни. За словами уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, загарбники вивезли з тимчасово окупованих територій у росію 1 мільйон 185 тисяч українців, із яких 200 000 – діти. Україна має всі докази того, що депортація була спланованою заздалегідь. Крім того, орки проводять «фільтрацію», доля тих, хто її не проходить – невідома.

Жити й працювати українці, за задумом окупантів, повинні у виключно економічно депресивних регіонах ерефії – в Сибірі, на Далекому сході… Звідти місцеве населення втікає. А робочі руки потрібні. Українці перебуватимуть там майже у рабських умовах.

Німецькі фашисти вивозили в рейх награбоване майно, пам’ятки культури, українську землю. Рашисти чинять аналогічно. Щоправда, викрадають не землю, а сільськогосподарську продукцію. Створення продовольчої кризи в Україні та світі, ймовірно, є однією з навмисних цілей російської війни, вважає постійний представник України при ООН Сергій Кислиця. Вже московія викрала близько 400 тисяч тонн зерна з тимчасово окупованих районів Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей – це третина всіх запасів у цих регіонах. З огляду на те, що вкрадене зерно мало бути використане для наступного врожаю, це вже посилило загрозу голоду.

Пограбування зерносховищ, блокада поставок з українських портів та мінування морських шляхів ставлять під загрозу глобальну продовольчу безпеку. За даними ООН, понад 1,7 мільярда людей у світі можуть опинитися під загрозою злиднів та голоду внаслідок збоїв у системі виробництва продовольства, спричинених повномасштабною війною росії проти України.

І в Україні, і в світі переконані: росія приречена. московія, її насєлєніє і все російське на найближчі 100 років будуть токсичними ізгоями. Це – клеймо, плата за рабство та підтримку фашизму-путінізму, який пив кров та мордував українців.

Водночас світ захоплюється героїзмом наших захисників, волонтерами та людьми, які не чекають «нового плану Маршалла» – самі прибирають і відбудовують свої міста. І це, як пише The Washington Post, ще раз переконує: перемогти Україну ворогові не по зубах.     

Слава Україні! Слава Героям!

Ольга ЧОРНА.

(Фото з відкритих інтернет-джерел).

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *