Українців попереджають про різке зростання комуналки

Українців попереджають про різке зростання комуналки

Експерт Юрій Корольчук розповів, яку суму українцям доведеться витрачати на комунальні послуги в опалювальний сезон, передає Replyua.net. Зокрема, аналітик каже, що взимку тарифи на газ для побутових споживачів можуть злетіти в ціні вдвічі. Таким чином, замість 3 грн/куб доведеться заплатити шість гривень. Але, в кінцевому рахунку, тариф для побутових споживачів може вирости до 8 грн/куб. Тож за опалення житлового будинку в 100 квадратів доведеться віддати до п’яти тисяч гривень на місяць.

Не так складно в період опалювального сезону буде тим, хто проживає в багатоквартирних будинках, оскільки для цієї категорії населення діє спеціальна ціна на блакитне паливо (в серпні було 2,9 гривень за кубометр). Щоправда, Корольчук не виключає: спеціальна ціна діятиме тільки до виборів, а що буде потім – здогадатися нескладно.
Раніше стало відомо, що опалювальний сезон в Україні під загрозою зриву. Заборгованість лише на газовому ринку становить 114 мільярдів гривень. Експерт не сумнівається, що вже восени українці зіткнуться з серйозними проблемами.

 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *