Уперше за роки незалежності заклали в бюджет-2019 мільйон гривень на придбання медобладнання для Лановецької райлікарні (ФОТО)

Уперше за роки незалежності заклали в бюджет-2019 мільйон гривень на придбання медобладнання для Лановецької райлікарні (ФОТО)

Голова районної державної адміністрації Юліан Сірант разом з першим заступником голови райдержадміністрації Олександром Батожним та завідувачем сектору охорони здоров’я та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Василем Гудзем провів робочу зустріч із лікарями Лановецької КЦРЛ.

В ході зустрічі було відмічено, що спільними зусиллями влади, адміністрації лікарні вдалось без соціального напруження успішно без боргів із зарплати завершити рік.

Уперше за роки незалежності, згідно з рішенням районної влади та об’єднаних територіальних громад, вдалось закласти в бюджет-2019 мільйон гривень на придбання медичного обладнання для лікарні, аби бути конкурентоздатним закладом під час впровадження медичної реформи.

Обговорювались питання стану впровадження медичної реформи в первинній та вторинній ланці району, зокрема,  підписання декларацій з сімейними лікарями, перетворення лікарні в комунальне некомерційне підприємство.

Звернуто увагу на необхідності розробки проектів із енергоефективності лікарні та інших проектів та подачі їх для участі у різних грантових програмах.

Керівник району наголосив, що на 2019 рік медична субвенція для лікарні становить 19,7 млн грн, що на 1,6 млн більше, ніж у минулому році, повідомляє сайт Лановецької РДА.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *