В одному з магазинів Тернополя шахрай виманив кілька тисяч гривень виторгу

В одному з магазинів Тернополя шахрай виманив кілька тисяч гривень виторгу

До співробітників Тернопільського відділу поліції із заявою звернувся житель обласного центру й повідомив про те, що незнайомий чоловік, представившись його товаришем, увів в оману продавця та забрав з каси магазину 7500 гривень.

Заявник є власником торгового закладу, що серед іншого здійснює реалізація морепродуктів. 12 червня, близько обідньої пори, до його крамниці, що на вулиці Лесі Українки, прийшов чоловік, представився продавцеві його товаришем, і попросив віддати гроші, які власник начебто йому заборгував.

Продавець, аби переконатися у правдивості слів незнайомця, зателефонувала до господаря, проте трубку попросив невідомий. Як згодом було встановлено, зловмисник скинув виклик, проте вдавав, що розмовляв. Нічого не підозрюючи, жінка віддала з каси сім з половиною тисяч гривень.

Поліцейські вживають заходів, аби встановити особу зловмисника, а співробітників торгових закладів, ресторанів просять бути безпечними і не віддавати грошей нікому, крім власників. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *