Вівсянка і банани подарують енергію

Вівсянка і банани подарують енергію
Продукти, які варто вживати перед насиченим днем

Щоб багато встигати і  справлятися з усіма численними справами, нашому організму потрібна енергія. Але часто нам її не вистачає, і ми почуваємо себе знесиленими і втомленими. Тому необхідно вживати в їжу продукти, які здатні забезпечити нас необхідною енергією та додати сил і бадьорості.

  1. Вівсянка – один з тих продуктів, які миттєво забезпечують нас енергією. Саме тому її так корисно їсти на сніданок. У ній міститься велика кількість харчових волокон і корисних вуглеводів, тобто її можна їсти буквально щодня і ні про що не турбуватися.
  2. Банан – прекрасний енергетичний продукт, а все завдяки високому вмісту калію. Цей мінерал здатний миттєво додати вам сил і бадьорості, і при цьому без шкоди для здоров’я. Калій дуже корисний для наших м’язів, адже достатня кількість калію в організмі здатна запобігти судомам і навіть м’язевим травмам.
  3. Такі види риби, як лосось, тунець, сардини й форель надзвичайно багаті жирними кислотами Омега-3. Це – ще один прекрасний спосіб швидко і без шкоди для здоров’я забезпечити свій організм необхідною енергією. Крім того, ці види риб дуже корисні для нашої пам’яті та нервової системи. З їхньою допомогою ви можете легше перебороти депресію і підвищити концентрацію уваги.
  4. Курячі яйця – надзвичайно корисний для організму продукт! У них міститься білок, здорові жири, вітаміни й мінерали, антиоксиданти та речовина – холін. Крім цього, яйця дають нам багато енергії, допомагають довше залишатися зібраними і зосередженими (поліпшують концентрацію уваги).
  5. Питна вода, як би неймовірно це не пролунало, є дуже ефективним продуктом в плані енергонасиченості. Насправді все легко пояснити: будь-які фізичні навантаження і стрес викликають зневоднення  організму, а вода, ніби відновлює ту енергію, яку ми втратили в процесі тої чи іншої діяльності. Тому, коли ви відчули втому, спробуйте випити дві склянки води.

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *