Вокзал чи базар: чиновники нарешті обіцяють навести лад на території, яка відкриває двері до Тернополя

Вокзал чи базар: чиновники нарешті обіцяють навести лад на території, яка відкриває двері до Тернополя

У місті почали ремонтувати площу перед залізничним вокзалом. Реконструкцію мають намір зробити в тому ж стилі, в якому недавно оновили вулицю та сквер Чорновола.

Як розповідають у міській раді, на Привокзальній площі також здійснять заміну покриття, благоустрій території, облаштують нове вуличне освітлення, зелені зони та місця для відпочинку.

– Після реконструкції будуть оптимізовані місця для паркування, – прокоментували в муніципалітеті. – Зокрема, буде облаштована зона для екскурсійних автобусів, розмежують місця для стоянки приватного транспорту пасажирів і таксі, а для пішоходів і велосипедистів забезпечать прямий доступ з вулиці Чорновола до залізничного вокзалу.

Одне з інтриг реконструкції – чи залишать численні кіоски, які спотворюють вид площі. У міській раді наразі повідомили, що почали роботи з демонтажу старих МАФів.

Також під час реконструкції площі тимчасово обмежать рух транспорту. Заїзд до вокзалу буде забезпечений окремими смугами, тому водіям рекомендують звертати особливу увагу на дорожні знаки.

Василина БОГУЦЬКА.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares