Випускнику ЗУНУ Сергію Яцуху просять присвоїти звання Героя України: підтримайте петицію

Випускнику ЗУНУ Сергію Яцуху просять присвоїти звання Героя України: підтримайте петицію

Викладачі, студенти та працівники Західноукраїнського національного університету просять підписати петицію про присвоєння Героя України (посмертно) випускнику закладу Сергію Васильовичу Яцуху.

Військовослужбовець Сергій Яцух народився 6 серпня 1990 року в селі Святець Хмельницької області. Він працював державним інспектором митного поста «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці та проживав у Чернігові. Сергій був завжди сумлінним та відповідальним працівником, доброю й світлою людиною, патріотом своєї країни.

З початку повномасштабного вторгнення він пішов добровольцем захищати Батьківщину в складі 21-го окремого стрілецького батальйону Збройних Сил України, бо вважав, що це його обов’язок. Разом із побратимами боронив Чернігівщину, він був справжнім воїном, людиною слова, зразком незламності та міцності духу, вірним військовій присязі, згадують в університеті.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Сергій Яцух посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Загинув 16 березня 2022 року у боях з російськими окупантами в селі Новоселівці, захищаючи Чернігів. Сергій отримав смертельні поранення внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Відстоюючи та захищаючи право на наше з вами безпечне життя, він віддав своє, не шкодуючи, пожертвував собою заради перемоги.

Посилання на петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/190454

Необхідно зайти за вказаним посиланням, авторизуватися за допомогою електронного підпису і, слідуючи інструкціям сайту, підписати.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *