Як можна перевозити автомобілі

Автомобіль — це свобода

Автомобіль давно перестав бути розкішшю. Тепер це незамінний помічник. На ньому можна:

  • швидко і просто дістатися в потрібне місце;
  • подорожувати;
  • працювати;
  • перевозити не тільки людей, а й багаж.

Автомобіль дарує господареві певну ступінь свободи та незалежності. Сучасний ринок дозволяє купувати машини в будь-яких країнах. Це робить актуальним питання їх транспортування. На wah.ua можна знайти статті про авто, а саме про їх доставку з будь-якої точки Європи, розмитнення, сертифікацію, реєстрацію, продаж, підбір та інші види затребуваних послуг.

Перевезення автомобіля на вантажному автотранспорті

Перевезти транспортний засіб можна за допомогою:

  • автовозу;
  • контейнера;
  • лафета.

Основна перевага цього способу полягає в тому, що автомобільне транспортування дозволяє перемістити вашу машину в будь-який населений пункт. Вартість подібної послуги розраховується на wah.ua, виходячи з габаритів автомобіля. 

Транспортування автомобіля залізницею

Для транспортування автомобіля таким способом використовуються:

  • контейнери;
  • платформи;
  • вагони-сітки.

Залізничні перевезення вважаються більш безпечними, ніж автомобільні. Вони набагато дешевші та універсальніші й відрізняються підвищеною вантажопідйомністю і великим вибором способів доставки. Найчастіше транспортування автомобілів здійснюється в спеціалізованих вагонах.

Основним недоліком такого способу перевезення автомобіля є його територіальна обмеженість. Відсутність в регіоні залізничних ліній унеможливлює його застосування. 

Доставка автомобіля авіатранспортом

Авіаперевезення автомобілів використовується досить рідко, хоча це найбільш оперативний метод, вартість якого значно вища за інші. Він застосовується зазвичай у випадках міжнародних перевезень, що вимагають оформлення митної документації, або при необхідності вкрай швидкої доставки. Використання авіатранспорту вносить певні обмеження щодо ваги автомобіля та його габаритів.

Переміщення автомобіля морським транспортом

Цей спосіб перевезення використовується досить рідко. Але якщо потрібно перевезти автомобіль, що знаходиться в США або Японії, до України, цей метод буде найкращим варіантом. Для доставки безпосередньо до місця призначення вже по території України можна скористатися іншими способами транспортування. Морське перевезення трохи дешевше за інші його види, тому його часто вибирають ті, кому не принципові терміни доставки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares