Як позбутися плям на м’яких меблях?

Як позбутися плям на м’яких меблях?

Якщо ви розілляли каву, потрібно обробити пляму милом, протерти вологою ганчіркою та дати висохнути.

Найскладніше видалити жувальну гумку, прилиплу до тканини. Найбільш ефективним способом є такий. Прикладіть до прилиплої жувальної гумки кубики льоду в поліетиленовому пакеті. Коли гумка затвердіє, видаліть її тупим предметом. Після цього протріть пляму метиловим спиртом. Плями від пива спочатку треба обробити милом, висушити тканину, потім нанести розчин із 2 ст. л. оцту та 1 л води, дати йому увібратися. Після цього промити чистою водою і висушити.

Позбутися плям від джему або варення можна за допомогою розчину з мильної води та оцту. Після того як тканина висохла, слід промити її теплою водою і просушити.

Плями від воску зникнуть, якщо пропрасувати їх крізь серветку гарячою праскою. Якщо сліди залишилися, можна обробити їх засобом для виведення плям.

Найскладніше видалити жувальну гумку, прилиплу до тканини. Найбільш ефективним способом є такий. Прикладіть до прилиплої жувальної гумки кубики льоду в поліетиленовому пакеті. Коли гумка затвердіє, видаліть її тупим предметом. Після цього протріть пляму метиловим спиртом.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares