Як правильно обрати парфуми: поради та рекомендації

Сучасні магазини парфумерії нагадують супермаркет: величезний вибір самих різноманітних ароматів, які літають в повітрі. Від такої великої кількості парфумів розбігаються очі, що ускладнює вибір якогось конкретного варіанту. Аромат fleur narcotique підійде шанувальницям вишуканих букетів.

Парфумери прийшли на допомогу покупцям, та винайшли декілька правил, які допоможуть правильно підібрати аромат саме для себе, та не розгубитися серед розмаїття парфумів.

  • Краще іти обирати аромат зранку, не використовуючи при цьому вдома парфумів. Це допоможе не перебити ті запахи, які ви будете відчувати в магазині. Зранку мозок краще сприймає будь-яку інформацію, тому з легкістю розпізнає оптимальний варіант парфумів.
  • Не варто орієнтуватися на маркетингові легенди, і не піддаватися рекламі. Довіряйте лише своєму смаку.
  • За раз відчуйте декілька ароматів, після чого можете обрати три найкращі. Нанесіть їх на паперову смужку, і лише один, котрий найбільше сподобався, нанесіть на зап’ясток.
  • Аромат не можна «підганяти» розкритися. Деякі часто розтирають його, але це зовсім неправильно. Спирт, який міститься в парфумах, повинен випаруватися природнім шляхом, а для цього потрібно, щоб спиртова пляма зникла сама по собі. Тільки в такому випадку вам вдасться відчути повністю розкритий аромат, а також відчути всі інші ноти.
  • Відомо, що аромати розкриваються приблизно через 20 хвилин після нанесення. Тому не поспішайте купувати обрані парфуми. Краще буде прогулятися на свіжому повітрі, а потім ще раз відчути аромат, який зберігся на тілі.
  • В ідеальних умовах, аромат необхідно нанести на звичні місця: шию, ключиці, зап’ястки, та походити з ним цілий день. Так ви зможете зрозуміти, яка в нього стійкість та шлейф. Буває так, що деякі аромати звучать тихо, при цьому вони тримаються цілий день, а є гучні аромати – вони яскраво розкриваються, і в мить пропадають.
  • Буває так, що деякі парфуми поган впливають на людину. Це може бути як алергічна реакція, так і несприйняття аромату. Якщо композиція вам подобається, але викликає важкість дихання, то не варто користуватися такими парфумами – скоріше за все, вони вам не підходять.
  • Парфуми відрізняються за принципом розкриття –  деякі змінюють свій характер на протязі дня, а деякі мають однакові нотки постійно.
  • Краще наносити парфуми на ті точки, де кровоносні судини розташовані найближче до шкіри. Використовуйте аромати на зволожену шкіру.

Багато жінок віддають перевагу аромату good girl gone bad, оскільки він виражає вишуканість і неповторність їх особистості.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *