Як правильно прати подушки

Як правильно прати подушки
З часом на подушках починають з’являтися жовті плями від поту, усередині накопичується пил і сміття, а також постільні кліщі. Купувати нові подушки або здавати кілька разів у хімочищення – не варіант, та й затратно дуже. А своєчасне прання подушок дуже важливе для нашого здоров’я! Виявляється, привести подушки в порядок самостійно можливо і не так вже й складно.

Матраци, ковдри, простирадла – усе це, поза всяким сумнівом, важливо, коли мова заходить про повноцінний сон. Але одним з головних атрибутів залишається подушка, яка згодом забруднюється, втрачає свій первісний вигляд. Тому важливо знати кілька правил догляду за ними.

Щоб повернути блискучу білизну подушкам, скористайтеся детальною інструкцією з їхнього чищення. Цей метод підійде для бавовняних, пухових і синтетичних подушок.

Насамперед, перед пранням перевірте цілісність чохла, у який упакований наповнювач. У барабан бажано класти по 2 подушки.

Не використовуйте відбілювачі з хлором.

Візьміть 2-3 тенісних м’ячі, покладіть їх у чисті шкарпетки, а потім у барабан разом з подушками при пранні та сушінні.

Подушки можна сушити під сонячними променями, якщо температура на вулиці не менше 25°С.

Не можна прати: подушки з такими органічними наповнювачами, як гречка, рис, кокосове волокно, подушки з ефектом пам’яті, ортопедичні подушки.

  1. Зніміть наволочки, їх потрібно прати окремо (якщо у ваших подушок є спеціальні чохли, періть їх також окремо).
  2. Покладіть подушки в пральну машину (краще прати відразу дві, так машинка зможе зберігати баланс, а подушки не будуть битися до стінки).
  3. Додайте мийний засіб.
  4. Щоб ефективно відбілити подушки і позбутися жовтизни, змішайте 1 склянку мийного засобу у вигляді порошку, 1 склянку відбілювача і півслянки бури.
  5. Запустіть прання в максимально гарячій воді. Потрібно також передбачити 2 цикли полоскання, щоб не залишилося хімії. От і все!
  6. Після цього потрібно добре висушити подушки.

Під час прання подушки в пральній машині наповнювач неминуче зіб’ється в грудки, які потрібно буде розім’яти руками. Розрівнявши чохли з пухом, розкладіть їх на старих простирадлах або купальних рушниках і згорніть у щільний рулон – це допоможе віджати воду, що залишилася. Після цього пух у чохлах сушать на сонячному балконі або батареї центрального опалення, час від часу перетрушуючи і збиваючи. Зазвичай наповнювач сохне близько двох днів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares