Як правильно вибрати дитячу автолюльку?

Як можна максимально захистити свою дитину під час поїздки в автомобілі? Таке питання хвилює багатьох турботливих батьків. Але на жаль далеко не всі розуміють його серйозність та наслідків які за ним стоять. Дуже часто можна побачити як маленьку дитину перевозять на передньому сидінні, що категорично заборонено робити. Ніхто звісно не думає про погане і не припускає що з малюком може щось трапитись. Та сумна статистика свідчить про інше. У разі виникнення ДТП найбільше страждає саме маленька дитина, адже її скелет ще зовсім крихкий. Тому якщо ви маєте змогу купити автомобіль, то обов’язково подбайте щоб там була дитяча автолюлька.

Дитяча автолюлька – надійний спосіб захисту вашої дитини під час руху

Нині дитяча автолюлька є найкращим способом захисту дитини в автомобілі. Багато батьків вважають що така річ зайва та пристібають дитину звичайними ременями. Але така думка помилкова і згідно зі статистикою у дитини яка знаходиться під час руху в автолюльці, шанси зберегти життя та здоров’я значно зростають.

Деякі батьки намагаються замінити автолюльку звичайною прогулянковою люлькою від коляски. Але в такий спосіб ваша дитина не буде в безпеці. Звичайна люлька від коляски не пристосована для використання в автомобілі та не зможе зафіксувати дитину так надійно як це зробить спеціалізована автолюлька.

Зваживши усі за та проти, варто серйозно замислитись про покупку автолюльки, адже мова йде про життя вашої дитини. Придбати дитячу автолюльку можна перейшовши за цим посиланням https://antoshka.ua/avtokresla/gruppa-0-0-13-kg.html. На сайті ви знайдете великий вибір варіантів на будь-який смак та гаманець.

На що слід звернути увагу при виборі дитячої автолюльки?

Дитячу автолюльку потрібно обирати відповідно до віку дитини. Розрізняють наступні групи за якими потрібно орієнтуватись при виборі:

  • Автолюлька 0 групи. Така автолюлька має вигляд кошика, який оснащений спеціальними ременями безпеки. Підійде така автолюлька дітям до дев’яти місяців.
  • Автолюлька 1 групи. Даний вид автолюльки має систему регулювання спинки.Таку автолюльку купують дітям у віці від одного до чотирьох років.
  • Автолюлька 2 групи. Має вигляд крісла, яке фіксується пасками безпеки. Підійде дітям від трьох до шести років.
  • Автолюлька 3 групи. Призначене для дітей віком від трьох до дванадцяти років.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *