Як правильно вибрати розмір сукні в інтернет-магазині?

Кожен з нас обожнює здійснювати покупки не відходячи від телеекранів, лежачи на дивані, та не витрачаючи багато часу і сил. З цим на відмінно справляються інтернет-магазини. Лише декілька кліків мишкою і потрібний Вам товар вже знаходиться у кошику. А далі ще легше, пішов та і отримав пакуночок на пошті. Здається, що може бути легше? Але якщо ми говоримо про одяг, тут питання стає складним та делікатним. Кожна модна дівчина хоче не тільки максимально заощадити, але і вибрати правильний розмір. Для того, щоб не помилитися з вибором необхідно знати декілька основних моментів.

В першу чергу, варто пам’ятати про те, що кожен виробник відшиває моделі за різними лекалами, і таким чином надають свої розмірні сітки. Це можна простежити на прикладі відомого українського інтернет-магазину step.mk.ua. На просторах сайту представлено безліч виробників, які відшивають моделі більшомірні, маломірні або стандартні. Важливо звертати увагу на виміри. Вони можуть бути різними: одні позначають показники по людині, інші по моделі. 

Безпосередньо, перед покупкою слід виміряти основні параметри: по грудях, талії та стегнам. Після чого Ви зможете більш впевнено орієнтуватися по сукнях. У випадку, якщо у Вас виникають сумніви стосовно розміру, з легкістю можна звернутися до менеджера магазину і поцікавитися додатковою інформацією та повідомити свої параметри. Розмір може також вказуватися для конкретного виду одягу в сантиметрах і дюймах. Якщо розмірна сітка відсутня, зверніться в техпідтримку. Вам обов’язково допоможуть. Велике значення при виборі сукні грає матеріал. Через те, що тканина може тягнутися, сісти після прання або бути дуже жорсткою. Цю інформацію можна отримати у виробника або знайти в описі виробу у продавця. Важливо знати особливості вибору різних видів одягу, бо існують винятки та нюанси, які ускладнюють пошук потрібного розміру.

Тепер зверніть увагу на сайт. Як зрозуміти надійний він чи ні? У першу чергу, уважно розгляньте сайт. Фотографії продукції мають бути гарної якості, а ще краще, щоб знімків було декілька та з різних ракурсів. Це потрібно для того, щоб покупець зміг більш детально розглянути модель. Звертайте увагу на те, чи можливо залишити коментар.  Наявність відгуків, говорить про те, що сайт не підробка, та що компанія впевнена у якості товару. Крім цього в них можна дізнатись більш детальну інформацію про представлений продукт. Можливість оплачувати покупку банківською карткою або готівкою, говорить про те, що інтернет-магазин піклується про зручність своїх клієнтів. Якщо Ви прислухаєтесь до вказаних порад тоді покупка стане досить швидкою і простою. Звертайте також увагу на те, щоб була можливість зробити повернення чи обмін. Тим самим Ви зможете вберегти себе у випадку, якщо річ Вам не підійшла.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares