Як у ЗУНУ відзначили Міжнародний день студентського спорту

Як у ЗУНУ відзначили Міжнародний день студентського спорту

У Західноукраїнському національному університеті відбувся Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.

Студентська молодь, викладачі, адміністрація класичного університету Тернополя зібралися на території спортивного ядра ЗУНУ.

Віктор Островерхов, проректор з науково-педагогічної роботи ЗУНУ, вітаючи молодь, зазначив: «Спорт – це невід’ємна частина життя студентів у всьому світі, адже у здоровому тілі – здоровий дух! Спорт дає нам можливість не тільки підтримувати здоров’я, але і розвивати наполегливість, цілеспрямованість та силу волі, які так необхідні сьогодні. Ми повинні бути міцними, адже кожен із нас робить свій внесок у перемогу».

Заступник начальника Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко скзаав: «Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям, саме тому потрібно вдосконалювати себе та свою спортивну майстерність.

Дякуємо Збройним Силам України за кожен наш день, за те, що можемо будувати плани на майбутнє й досягати омріяних вершин».

Спортсмени спільно із тренерами провели показові тренування з різних видів спорту. Кваліфіковані спеціалісти, досвідчені спортсмени демонстрували заняття у 4 секціях: баскетбольна – Біловус Ігор, гандбольна – Андрій Верцімага, футбольна – Володимир Левчук та легкоатлетична – Василь Яковів.

Молодь охоче випробовувала свої сили у різних видах активностей, на заході панувала атмосфера єдності. Кожен щиро радів перемогам друзів, одногрупників.
Всесвітнє свято підкреслило важливість ролі спорту у закладах вищої освіти та стало свідченням синергії між академічними досягненнями та спортивною досконалістю.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *