Як захистити кімнату від попадання прямих сонячних променів?

Усі люблять ніжитися під променями лагідного сонця. Але бувають випадки, коли навіть сонце може бути недоречним. Напевно кожному знайома ситуація, коли сонячні промені заважають. Особливо вранці, коли так хочеться поспати, а сонце світить прямо в очі. Якщо ви маєте кімнату на сонячній стороні, то напевно добре розумієте про що йде мова. Дехто виходить з ситуації підбираючи штори з цупкої тканини, яка практично не пропускає сонячного світла. Але маючи такі штори, з власного досвіду скажу що вони дуже не практичні. По-перше, на них осідає пил і для того щоб штори постійно були чистими їх потрібно часто прати. По-друге, після прання їх надзвичайно важко прасувати. Але найважче після цього їх знову повісити на карниз, адже штори важкі. Оскільки вікно велике, то штори займають багато місця. Захищають від сонця вони ідеально, але враховуючи усі мінуси – нікому не рекомендую купувати такі штори. Відмінною альтернативою шторам з цупкої тканини стануть римські жалюзі, за якими дуже легко доглядати.

Де сьогодні можна придбати такі жалюзі?

Підібрати якісні жалюзі, або ролети на будь-який смак та гаманець пропонує компанія Jaluzi-Service у Тернополі. Тут ви знайдете величезний вибір варіантів і кожен неодмінно зможе підібрати свої ідеальні штори. Уся продукція яка тут представлена має відповідні сертифікати якості. Купуючи тут ви також отримуєте гарантію на придбаний товар строком на один рік. У разі потреби також маєте можливість скористатися послугою постгарантійного обслуговування.

Замовляючи жалюзі на сайті компанії Jaluzi-Service ви маєте можливість:

  • самостійно обрати розмір виробу;
  • підібрати бажаний матеріал та колір;
  • скористатися послугами монтажу та онлайн-підтримкою;
  • отримати безкоштовну гарантію.

Як розрахувати вартість майбутнього виробу?

На сайті компанії Jaluzi-Service є зручна послуга розрахунку вартості жалюзі. Це дуже зручно, і займе така процедура не більше двох хвилин часу. Для розрахунку скористайтесь конструктором жалюзі. Для цього спершу оберіть необхідні конфігурації. Далі виберіть колір з доступних позицій у каталозі. На наступному кроці потрібно підібрати жалюзі під інтер’єр. Після цього скористайтесь функцією розрахунку вартості. Після подачі заявки на виконання ваше замовлення буде виконане протягом тижня.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares