Яке покриття для чаші мультиварки краще

Просто, швидко і зручно – девіз використання мультиварок. Смак і якість страв визначається технічними можливостями приладу і матеріалами виготовлення запчастин для мультиварки.

Матеріали

Основні матеріали – це нержавіюча сталь і алюміній. Посуд з нержавіючої сталі безпечний, довговічний, практичний. У ньому можна готувати і зберігати їжу, сміливо користуватися блендером в процесі приготування, не побоюючись при цьому пошкодити поверхню посуду.

Алюміній – недорогий метал, що володіє відмінними теплопровідні властивості, завдяки чому посуд з нього нагрівається рівномірно і швидко. Щоб поліпшити експлуатаційні характеристики алюмінієвої чаші, її покривають різними антипригарними матеріалами.

Види покриттів

Антипригарне покриття запчастин для мультиварки дозволяє використовувати мінімальну кількість жиру. Воно нейтральне по відношенню до продуктів харчування, миючих засобів, при нагріванні не виділяє стороннього запаху.

Розрізняють покриття:

  • тефлонове;
  • вугільне;
  • мармурове;
  • керамічне.

Тефлонове покриття

Володіє низьким ступенем поверхневого натягу і адгезії, тому продукти просто ковзають по поверхні, не прилипаючи до неї. По хімічній стійкості тефлон не можна зруйнувати ні кислотами, ні лугами.

Переваги:

  • високі антипригарні властивості;
  • можна мити в посудомийній машині;
  • довговічний.

Але запчастини для мультиварок з тефлоновим покриттям бояться гострих предметів, тому під час приготування краще використовувати пластикові або дерев’яні лопатки.

Керамічне покриття

Виготовляють за технологією Sol-gel. Суть методу в тому, що метал покривають суспензією з кремнієвих органічних речовин і сушать. В результаті виходить блискуче покриття, що володіє такими перевагами:

  • витримує температуру до 450 С;
  • не дряпається;
  • екологічно чисте.

Але при цьому боїться і сильних ударів і різкої зміни температури.

Вугільне напилення

За антипригарними властивостями не відстає від тефлонового покриття, на додаток очищає воду від шкідливих домішок, завдяки пористій структурі. Це найбільш екологічний вид покриття, але воно легко дряпається і не витримує інтенсивного використання.

Мармурове покриття

Довговічне, тому що склад містить кам’яну крихту, яка збільшує стійкість до подряпин і надає «мармуровий» вид виробу. Це найдорожчий вид покриття.

Найбільшим попитом користуються чаші з тефлоновим і керамічним покриттям. Вибір залежить від ваших уподобань, а правильний і дбайливий догляд продовжує термін служби посуду будь-якого виду. Але при необхідності запчастини для мультиварок завжди можна знайти в спеціалізованих магазинах.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares