Які порушення виявили рейдові групи у лісництвах Тернопільщини

Які порушення виявили рейдові групи у лісництвах Тернопільщини

В Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства створені рейдові групи з недопущення розкрадання й незаконного використання лісів, дотримання чинного законодавства щодо заготівлі, реалізації та перевезення лісопродукції, охороні державного лісового та мисливського фонду і запобігання випадків браконьєрства. За півтора місяці цього року цими групами було проведено 82 рейди. Про це повідомляє прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.

З січня цього року, на виконання указів, постанов і розпоряджень про незаконний обіг деревини, обласним управлінням змінено підхід і роботу рейдових груп: було узгоджено про спільні перевірки, раптові ревізії, контрольні відводи з правоохоронними органами області та громадськістю. Результати не забарилися.

При спільній раптовій ревізії в Монастириському лісництві ДП «Бучацький лісгосп» з працівниками СБУ, Нацполіції області, а також з представниками громадськості, було виявлено незаконну рубку деревини в трьох обходах лісництва загальною кубомасою 14,123 м куб.

Проводячи спільний рейд з представниками СБУ в Дорогичівському лісництві цього ж лісгоспу, були виявлені сліди «чорних лісорубів».

Також рейдовою групою спільно з працівниками поліції та працівниками ДП «Кременецький лісгосп» у Підлісецькому лісництві виявлено зрубану деревину і затримано на гарячому транспорт, який перевозив цю лісопродукцію.

Рейдова група з північної частини області перебралися на південну в ДП «Чортківський лісгосп». При проведенні огляду лісових масивів Гермаківського лісництва виявили незаконну рубку деревини в кількості 0,9 м куб, шкода якої була сплачена виявленим лісопорушником.

Щодо всіх випадків лісопорушень лісовою охороною і держлісгоспами матеріали були направлені у правоохоронні органи, а також вжиті заходи адміністративної відповідальності.

Робота рейдових бригад триває.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *