Яку рибу не можна ловити у Тернопільському ставі?

Яку рибу не можна ловити у Тернопільському ставі?

Працівники муніципальної поліції міської ради провели черговий рейд з недопущення порушень природоохоронного законодавства на території Тернопільського ставу. У результаті рейду порушень природоохоронного законодавства не виявлено, а з рибалками, які ловили рибу у нічний період, проведено профілактичні бесіди щодо дотримання правил рибальства.

Муніципальна поліція нагадує про заборону виловлювати рибу, меншу за мінімальні розміри риб і водних безхребетних, дозволених до вилову рибалками-любителями відповідно до Додатку до п. 4.11 Правил любительського та спортивного рибальства.

Відповідальність, передбачена за вилов риби на території природно-заповідного фонду, до якого належить Тернопільський став становить: за вилов щуки та сазана до 35 см і коропа до 25 см – штраф у розмірі 602 грн. за шт., за вилов судака до 42 см. – 903 грн. за шт., та ляща до 32 см. – 301 грн. за шт.

Добова норма вилову риби на одну людину не повинна перевищувати 3 кг.

Із лютого 2017 року працівників управління муніципальної поліції Тернопільської міської ради наділено повноваженнями патрулювати міський став з метою забезпечення контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *