Юні тернопільські біатлоністи привезли зі змагань два срібла

Два естафетних срібла здобули тернопільські спортсмени на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів та юніорок.

Змагання відбувалися у селі Яворів Львівської області. Програма включала: спринт, гонку переслідування, індивідуальну гонку, змішану естафету, мас-старт та естафету. Представники збірної області двічі піднімалися на подіум і обидва рази отримували срібні нагороди. Так, другою сходинкою п’єдесталу завершилася естафетна гонка 4 х 6 км для тернопільської четвірки, у складі якої виступали Іванна Пазинюк (вихованка обласної ДЮСШ із зимових видів спорту), Олександра Меркушина, Олександра Усенко та Діана Смолій (представниці ТО ШВСМ).
Також срібну нагороду в одиночній змішаній естафеті юніор+юніорка 6 км +7,5 км вибороли Давид Драбик (обласна ДЮСШ із зимових видів спорту) та Олександра Меркушину.
Тренери спортсменів Назар Бурик, Ігор Починок, Іван Стецюк, Ірина Меркушина.